INTENSE

Rozwiń swój warsztat pracy podczas kursów doszkalających dla specjalistów. 

Kursy INTENSE, to szkolenia skierowane do specjalistów chcących rozwinąć swój warsztat pracy o nowe metody pigmentacji. Kurs odbywa się w systemie jedno lub dwudniowym. Jest skierowany do osób, które posiadają już doświadczenie w zawodzie linergistki. Wymagamy zaświadczenia o ukończeniu szkolenia podstawowego (również spoza naszej placówki). Temat zajęć obejmuje jedną, konkretną metodę pigmentacji, którą Kursantki intensywnie ćwiczą z modelkami pod okiem trenera. Kursy Intense to również tematyka pigmentacji medycznej, poprawiania lub usuwania nieudanych makijaży permanentnych. Na naszej stronie na bieżąco można sprawdzić terminy oraz tematy kursów INTENSE. 
Informacje o szkoleniu
 • zajęcia prowadzi Mistrzyni Polski i Międzynarodowa Mistrzyni Makijażu Permanentnego
 • czas nauki:1 – 2 dni po 8h zegarowych
 • zajęcia w godzinach 9:00 – 17:00
 • nauka w formie intensywnych ćwiczeń praktycznych z modelkami
 • nauka w kameralnych grupach do 6 osób
 • możliwość wyboru sprzętu do ćwiczeń z kilku renomowanych firm
 • możliwość szkolenia na własnym sprzęcie
 • certyfikat ukończenia kursu w języku polskim lub angielskim
 • certyfikat honorowany na terenie Unii Europejskiej
 • certyfikat z zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej

W ramach nauki Kursantki mają zapewnione: 

 • autorski program nauczania
 • stała opiekę wykładowcy podczas ćwiczeń
 • możliwość indywidualnych konsultacji
 • profesjonalnie wyposażone centrum szkoleniowe
 • wszystkie materiały szkoleniowe i akcesoria potrzebne na czas szkolenia
 • najwyższej jakości sprzęt i barwniki
 • zdjęcia prac do budowy portfolio
 • napoje oraz przerwa kawowa / lunchowa
 • modelki / możliwość własnej modelki
 • pomoc przy wypełnieniu wniosków o dofinansowanie kursu
 • zniżki na kolejne szkolenia i kursy w naszej szkole
Zapisz się !!
 • CZAS SZKOLENIA:  1 lub 2 dni / 8h zegarowych  
 • CENA SZKOLENIA: od 2000 ZŁ NETTO (+ 23 % VAT) 
 • Rezerwację miejsca gwarantuje wpłata zadatku w wysokości 20 % wartości szkolenia
 • Miejsce szkolenia: Szkoła Wersal, ul. Oławska Wrocław
 • ZAPISY:  sekretariat@szkola-wersal.pl  tel. 664 450 346

Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Elitarnej Szkoły Makijażu Permanentnego Wersal i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o  Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Elitarna Szkoła Makijażu Permanentnego Wersal  zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych usług.