BASIC

Wybierz najlepsze szkolenie, w którym stawiamy na rozwój Twoich umiejętności praktycznych.

Zdobądź wiedzę oraz praktykę i rozpocznij swoją przygodę na rynku usług makijażu permanentnego.

Szkolenie BASIC INTENSE, to 5 dni intensywnej nauki, podczas których stawiamy na maksimum ćwiczeń praktycznych.

Podczas szkolenia Kursantki poznają nowoczesne metody pigmentacji brwi, oczu i ust, dzięki którym nawet najbardziej wymagające Klientki będą zachwycone efektem końcowym .

Program zajęć obejmuje 40h nauki i jest podzielony na część teoretyczną i praktyczną. Nauka odbywa się w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Zajęcia prowadzi Międzynarodowa Mistrzyni i Mistrzyni Polski w Makijażu Permanentnym, dyplomowana linergistka z ponad 15 letnim doświadczeniem – Monika Regucka.

W czasie trwania semestru Kursantki:

 • poznają nowoczesne metody makijażu permanentnego, które dają najbardziej naturalny efekt oraz odpowiadają standardom wymagającego Klienta
 • korzystają z profesjonalnego centrum szkoleniowego
 • mają zapewnione modelki oraz wszystkie materiały szkoleniowe i akcesoria potrzebne na czas szkolenia oraz najwyższej jakości sprzęt i barwniki
 • mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji u trenera
 • pracują na sprzęcie z kilku renomowanych firm, dzięki temu poznają który rodzaj sprzętu jest dla nich najlepszy
 • budują portfolio swoich prac
 • po zdanym egzaminie otrzymują certyfikat ukończenia szkoły w języku polskim lub angielskim
 • otrzymują również zaświadczenie o ukończeniu nauki z Ministerstwa Edukacji Narodowej
Informacje o szkoleniu
 • zajęcia prowadzi Mistrzyni Polski i Międzynarodowa Mistrzyni Makijażu Permanentnego
 • czas nauki: 5 dni nauki / 40h nauki
 • tryb nauki: 5 dni roboczych od poniedziałku do piątku
 • zajęcia w godzinach 9:00 – 17:00
 • nauka podzielona na część teoretyczną i praktyczną
 • blisko 30h ćwiczeń praktycznych, ponadto 16h indywidualnych konsultacji z trenerem podczas korekt prac własnych 2 tygodnie po szkoleniu
 • ćwiczenia z modelkami
 • nauka w kameralnych grupach do 6 osób
 • możliwość wyboru sprzętu do ćwiczeń z kilku renomowanych firm
 • możliwość szkolenia na własnym sprzęcie
 • dyplom ukończenia szkoły w języku polskim lub angielskim
 • dyplom honorowany na terenie Unii Europejskiej
 • certyfikat z zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej

W ramach nauki Kursantki mają zapewnione: 

 • autorski program nauczania
 • stała opiekę wykładowcy podczas ćwiczeń
 • możliwość indywidualnych konsultacji
 • profesjonalnie wyposażone centrum szkoleniowe
 • wszystkie materiały szkoleniowe i akcesoria potrzebne na czas szkolenia
 • najwyższej jakości sprzęt i barwniki
 • zdjęcia prac do budowy portfolio
 • catering oraz napoje
 • modelki / możliwość własnej modelki
 • pomoc przy wypełnieniu wniosków o dofinansowanie kursu
 • zniżki na kolejne szkolenia i kursy w naszej szkole
 • możliwość płatności w miesięcznych ratach
Program szkolenia

W PROGRAMIE: Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. CZEŚĆ TEORETYCZNA PODZIELONA JEST NA BLOKI TEMATYCZNE I ZAWIERA TAKIE ZAGADNIENIA JAK: 1. BUDOWA ANATOMICZNA TWARZY I SKÓRY 2. WIZAŻ A MAKIJAŻ PERMANENTNY 3. ZASADY HIGIENY I WYMOGI SANEPIDU 4. PRACA A WŁASNE ZDROWIE 5. PODSTAWY MARKETINGU, PRACA Z KLIENTEM I PRZYGOTOWANIE PROFESJONALNEGO PORTFOLIO 1. PRZYGOTOWANIE KLIENTA / WYWIAD, PRZECIWWSKAZANIA, STANOWISKO PRACY/ 2. ZNIECZULENIA / RODZAJE, ZASADY APLIKACJI, DOSTĘPNOŚĆ NA RYNKU, PRZECIWWSKAZANIA/ 3. ZALECENIA PO ZABIEGOWE 4. SPRZĘTY WIODĄCYCH MAREK OMÓWIENIE 5. BARWNIKI 6. ANALIZA KOLORYSTYCZNA TEORIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO / BRWI, OCZY I USTA / 1. BRWI: METODY : MICROBLADING, WŁOSKOWANIE , WŁOSKOWANIE Z CIENIOWANIEM, CIENIOWANIE OMBRE, OMBRE 3D, PUDROWE, UZUPEŁNIENIE OWŁOSIENIA LUB SZEROKIE WŁOSKOWANIE, ROZJAŚNIANIE I PRZYCIEMNIANIE BRWI PRZY KOREKCIE 2. OCZY: METODY: KRESKA PODKREŚLAJĄCA, EYELINEROWA, DEKORACYJNA, CIENIOWANA (SMOKYEYE), CIENIOWANIE BUTTERFLY, NIESTANDARDOWE CIENIOWANIE 3. USTA: METODY: KONTUR , KONTUR Z CIENIOWANIEM, KONTUR Z WYPEŁNIENIEM, KORYGUJĄCY (BLIZNY, ROZSTĘPY), TOP LIGHT, UNIESIENIE KĄCIKÓW MIKROPIGMENTACJA MEDYCZNA USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO ROZRYSUNEK Z ĆWICZENIAMI  – TEORIA I ĆWICZENIA 1. OMÓWIENIE I POKAZ TECHNIKI ROZRYSUNKU WSTĘPNEGO 2. TEORIA SYMETRII 3. ĆWICZENIA / WZAJEMNIE NA SOBIE/


CZĘŚĆ PRAKTYCZNA  OBEJMUJE ĆWICZENIA KURSANTEK WZAJEMNIE NA SOBIE (ROZRYSUNEK), ĆWICZENIA NA SKÓRKACH ORAZ ZAJĘCIA Z MODELKAMI Szkolenie kończy egzamin, podczas którego są oceniane wszystkie umiejętności Kursantek.

Zapisz się !!
 • CZAS SZKOLENIA:   5 DNI / 40h ZEGAROWYCH 
 • CENA SZKOLENIA:  CENA PROMOCYJNA 7 999 ZŁ BRUTTO 
 • Rezerwację miejsca gwarantuje wpłata zadatku w wysokości 20 % wartości szkolenia
 • Możliwa płatność ratalna
 • Miejsce szkolenia: Szkoła Wersal, ul. Oławska Wrocław
 • ZAPISY:  sekretariat@szkola-wersal.pl  tel. 664 450 346

SZKOLENIE BASIC

Start zajęć 6 LIPCA 2020 adres: ul. Oławska 9, Wrocław  cena: 7 999  (kwota brutto) PROMOCJA 


SZKOLENIE BASIC

Start zajęć 21 września 2020 adres: ul. Oławska 9, Wrocław  cena: 7 999 (kwota brutto) PROMOCJA 


Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Elitarnej Szkoły Makijażu Permanentnego Wersal i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o  Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Elitarna Szkoła Makijażu Permanentnego Wersal  zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych usług.